czwartek, 26 kwietnia 2018

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Dziś zacznę od słów:
Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.

Czy macie coś, co was motywuje?
Napędza do działania?
Ja cały czas myślałam, że mam, że mogę liczyć na wsparcie, od strony najbliższych, ale byłam w będzie, muszę radzić sobie sama ze swoim problemem, ale wiecie co dobrze mi z tym, bo robię to wszystko dla siebie nie dla kogoś.
U mnie ostatnio pod górę, wchodzę na nią z takim wielkim ciężarem na plecach. Nie jest mi łatwo, słodycze biorą górę, moje ważenie co dzień doprowadź mnie chyba do obsesji.
Dziś byłam ważyć się w przychodni i co moja waga mnie tak oszukuje, że mam ochotę ją wywalić przez okno. Waga 106, nie ma dużego postępu, bo Kala podjada słodkie. Widzę, że się zmieniam, zmieściłam się w spodnie sprzed dwóch lat, jest progres. To motywuje, choć trochę, dziś zmieniłam swój kolor włosów, więc idę w dobrym kierunku. Pokaże wam moją metamorfozę sprzed dwóch lat, gdzie zgubiłam 25 kg w 6 miesięcy. Teraz, też walczę, ale powiem wam, że jest o wiele, wiele ciężej, mnóstwo mnie to nerw kosztuje, ale wracam na dobre tory. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Dzisiejsze w czerwonej koszuli, metamorfoza sprzed dwóch lat i coś na obiad, i ostatnie zdjęcie różnica 15 kg mniej.

Obiad: Makaron z marchwi z Chia, pomidorek z cebulką, jajka sadzone na wodzie ze szczypiorkiem.

5 komentarzy:

 1. I ty mówisz że w miejscu stanełaś.śliczną masz buzie teraz. Chciałabym mieć w sobie tyle mocy co ty. A kończy się zawsze że od pon i potem guzik z tego a do zrzucenia 25kg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogę osobiście Cię wesprzeć, ale mentalnie owszem. Czas zmienić coś! Czas zacząć działać! Nie ma, że od jutra, ma być od dziś, od teraz, od zaraz! Pamiętaj, to wszystko jest, w głowie! Poukładaj, tam sobie, nastaw się pozytywnie! Do dzieła. Trzymam kciuki. Nie ma rzeczy nie możliwych, są takie, które ciężki zdobyć, ale cisza bardziej niż te zdobyte z łatwością.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Oo jaka różnica! Wyglądasz pięknie,gratuluję,ja nie mam za grosz silnej woli. Kocham słodycze. Jesteś bardzo dzielna i ważne że robisz to dla siebie.Trzymam kciuk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, to dla mnie ciężka praca, słodycze to moja zguba.

   Usuń