sobota, 5 maja 2018

Nie bój się wielkiego kroku. Nie pokonasz przepaści dwoma małymi. - David Lloyd George


Jednym w życiu przychodź wszytko z łatwością, nie wiedzą co to trud, praca nad własnym sobą, po prostu urodzili się pod właściwą gwiazdą.
Ciężko jest mi znaleźć właściwą drogę, często się poddaje, rezygnuje, nie zdobywając nawet połowy drogi do sukcesu, później zadaje sobie pytanie czemu? Czemu mi wszytko przychodzi trudniej, nie mogę mieć tak łatwo, jak co niektórzy? Odpowiedź jest prosta, nie mogę, bo to moje życie, ja sama muszę je przejść po swojemu, ze swoimi błędami, łzami, walka o lepszą siebie.
Czasami się zastanawiam czy podjęłam słuszną decyzję w walce o siebie, głupie, bo nad czym się zastanawiać wiedząc, że robisz dobrze?
Walczę, od 03.01.2018 miałam, mnóstwo kryzysów, często upadlam, aż w końcu znów jestem na tej właściwej drodze! Znów wiem, że to wszytko ma sens. Zmieniam się fizycznie, podobno to widać mi samej ciężko to dostrzec przez pryzmat niskiej samooceny.
Walczę o lepszą siebie, wyższą samoocenę, lepsze samopoczucie, walczę o zdrowie przede wszystkim.
Jest ciężko, ale przecież czy musi być łatwo, to co zdobędziesz z większym zaangażowaniem, dając, z siebie więcej niż 100% cieszy bardziej, niż to, co przyjdzie łatwo, bo wiesz, ile to Cię kosztowało, wiesz ile wyrzeczeń, potu i łez wylałaś, by to mieć.
Może nie jestem urodzona pod szczęśliwą gwiazdą, może nie mam szczęścia, może i jestem nie doskonała, ale jestem sobą!
Życie wiele mnie nauczyło, dawało w kości nie raz, ale to właśnie ono uczy, by brać z niego pełnymi garściami, wyciągać wnioski z tych złych doświadczeń.
Walczę, z dnia na dzień jest coraz lepiej, coraz mocniej przekonuje się, do tego, co robię.

Nie czekaj, aż pojawi się coś dużego. Zacznij w tym miejscu, w którym się znajdujesz, z tym co masz, a zawsze dojdziesz do czegoś wspaniałego. - Mary Monin Morrissey

Moje posiłki (zdjęcia )

3 komentarze:

  1. Wow jakie piekne zdjecia! Super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pożeram zdjęcia - mega apetycznie

    OdpowiedzUsuń
  3. Wygrywa ten, kto nie poddaje się na starcie, ani w pół drogi. Może to już powiedział jakiś Coelho przede mną, ale nawet jeśli, to tu akurat miał rację :-)

    OdpowiedzUsuń